Sık Sorulan Sorular

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

SSS bölümümüz, kullanıcıların hızlı ve etkili bir şekilde bilgiye ulaşmalarını sağlayarak
otopark programımızla ilgili sorularını anında yanıtlıyor.

Verileriniz KVKK'ya uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Sunucularımızda Imunify360 programımız mevcuttur. Sunucu üzerinde yüksek güvenlik sağlar ve anlık olarak atılan tüm dosyaları tarama özelliği vardır. Geniş veri tabanı sayesinde kötü amaçlı yazılımlara karşı %99 koruma sağlar.

Sunucularımızda DDoS Koruma Hizmetimiz mevcuttur. Promosyon olarak tüm web reseller paketlerimizde DDoS saldırılarına karşı koruma ücretsiz olarak sunulmaktadır. Web sitenize doğru yurt dışından gelebilecek saldırılar için korkmanıza gerek yok! DDoS koruma servisimiz %80 oranında tüm ataklara karşı koruma sağlar.

Sunucularımızda Mod Security mevcuttur. Bilinen bütün sql injection, shellcode, cookie analizi açıklarından yada potansiyel açık oluşturabilecek injection açıklarından korur.

Tüm Sunucu Özelliklerimize Göz Atın

Buraya tıklayarak panel üzerinden ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz.

Başlangıçta 7 günlük deneme süresi verdiğimiz için maalesef iademiz yoktur.

7 gün boyunca programı ücretsiz deneyebilirsiniz. Eğer memnun kalırsanız ödeme yaptığınız takdirde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer sıfırlamak isterseniz; destek bölümünden programı sıfırlama talebinde bulunarak yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her firmanın üye olma tarihine bakılarak aylık veya yıllık kontrol edilir.

Ödeme gecikme süreniz 7 gündür. Eğer yenileme yapmazsanız 3 gün daha sadece verilerinizi görebilir ama işlem yapamazsınız. Bu toplamda 10 günlük süre; sizin verilerinizi kontrol etmeniz ve gerekli kopyalama işlemlerinizi yapmanız için verilmektedir.Park Takip
Park Takip

Park Takip

2 ay boyunca 118 farklı otopark firmasının çalışma şekillerini gözlemledik. 2 ay süren gözlemlerimiz sonucunda hızlı, kullanışlı ve sade bir programa ihtiyaçları olduğunu gördük. Topladığımız veriler ile sizlere ihtiyaçlarınızı fazlalıkla karşılayacak programı ürettik.

Programımız otopark işletmeleri için tasarlanmıştır. Kullanıcıların otoparkları yönetmelerine, vermiş oldukları diğer hizmetleri yönetmelerine ve ücretlerini tahsil etmelerine olanak tanır.

Programa giriş yaptıktan sonra, kullanıcılar araç giriş ve çıkışlarını takip edebilir, araç plakalarını kaydedebilir ve müşteri hesaplarını oluşturabilir. Program ayrıca, kullanıcılara istatistiksel bilgiler ve raporlar sunarak işletmelerinin performansını izlemelerine yardımcı olur.

Otopark işletmeleri için birçok avantaj sunan Otopark Programımız, hem küçük hem de büyük işletmeler tarafından kullanılabilir. Programımızın kullanımı, otopark işletmelerinin daha verimli ve düzenli çalışmasına yardımcı olur.

DENEME SÜRÜMÜ