İletişim

Mesaj Bırakın

Ekibimiz kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

image

Herhangi bir sorunuz var mı?

Ürünümüz, hizmetimiz, ödememiz veya şirketimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa SSS sayfamızı ziyaret edin.

S.S.S.

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

SSS bölümümüz, kullanıcıların hızlı ve etkili bir şekilde bilgiye ulaşmalarını sağlayarak
otopark programımızla ilgili sorularını anında yanıtlıyor.

Verileriniz KVKK'ya uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Sunucularımızda Imunify360 programımız mevcuttur. Sunucu üzerinde yüksek güvenlik sağlar ve anlık olarak atılan tüm dosyaları tarama özelliği vardır. Geniş veri tabanı sayesinde kötü amaçlı yazılımlara karşı %99 koruma sağlar.

Sunucularımızda DDoS Koruma Hizmetimiz mevcuttur. Promosyon olarak tüm web reseller paketlerimizde DDoS saldırılarına karşı koruma ücretsiz olarak sunulmaktadır. Web sitenize doğru yurt dışından gelebilecek saldırılar için korkmanıza gerek yok! DDoS koruma servisimiz %80 oranında tüm ataklara karşı koruma sağlar.

Sunucularımızda Mod Security mevcuttur. Bilinen bütün sql injection, shellcode, cookie analizi açıklarından yada potansiyel açık oluşturabilecek injection açıklarından korur.

Tüm Sunucu Özelliklerimize Göz Atın

Buraya tıklayarak panel üzerinden ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz.

Başlangıçta 7 günlük deneme süresi verdiğimiz için maalesef iademiz yoktur.

7 gün boyunca programı ücretsiz deneyebilirsiniz. Eğer memnun kalırsanız ödeme yaptığınız takdirde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer sıfırlamak isterseniz; destek bölümünden programı sıfırlama talebinde bulunarak yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her firmanın üye olma tarihine bakılarak aylık veya yıllık kontrol edilir.

Ödeme gecikme süreniz 7 gündür. Eğer yenileme yapmazsanız 3 gün daha sadece verilerinizi görebilir ama işlem yapamazsınız. Bu toplamda 10 günlük süre; sizin verilerinizi kontrol etmeniz ve gerekli kopyalama işlemlerinizi yapmanız için verilmektedir.